Dans, Zumba ve Çocuk Yogası.

Dans ve Zumba.

4-12 yaş aralığındaki çocuklara özel olarak tasarlanmış, müzik eşliğinde yapılan, çocukların ritim duygusunu ve dans yeteneğini geliştiren eğlenceli bir grup dersidir. Zumba kids , çocukların kas iskelet sisteminin gelişimini destekler. Daha sağlıklı bireylerin yetiştirilmesinin önü açılır. Küçüklerin sosyal gelişimini arttıran bir model sunmaktadır. Fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekler. Grup halinde hareket etmeyi öğrenirler. Yeni arkadaşlıklar kurma yetenekleri gelişir. Anlama ve düşünce becerileri artar.

 

 

Çocuk Yogası Nedir?

Çocuk Yogası doğa, insan ve hayvan figürleri taklit edilerek uygulanıyor. Anlatılan hikayelerle çocuklar yoga duruşlarını uygularken hem eğleniyor hem de vücutlarını güçlendiriyor.
Ailelerin beklentilerinin yüksek olduğu bu dönemde çocuklar rekabet ortamında yetişiyor. Çocukları bu ortamdan uzaklaştırıp eğlenmelerini sağlayan çocuk yogası doğru nefes çalışmalarıyla hem onların rahatlayıp sakinleşmelerine yardımcı oluyor hem de yaptıkları duruşlarla bedenlerinin sağlıklı gelişimini sağlıyor.

İleriki yıllarda çocuğunuzun yoga ve spor yapma alışkanlığı kazanmasını istiyorsanız şimdi çocuk yogasıyla tanışın.

3-6 yaş ve 6-10 yaş çocuk yogası sınıflarımız bulunuyor

Bilgi ve Kayıt İçin : 0542 7919161

Halloween Kostüm Partisi

Bonjur Günlüğü

1 Yaş Doğum Günü

Doğum Günü